Článek Filmové léto ve Scale

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Filmové léto ve Scale

29. 09. 2014 - 09:16

lyra: Na Vlka z Wall Street jsem zvědavá, zatím jsem ho neviděla, ale chtěla bych. Sice mě trochu odrazuje jeho délka (tři hodiny), ale na druhou stranu Scorsese je bezpochyby schopný režisér a Leonardovi podobné role sedí. Takže uvidím.

Omar vyznívá z tvého hodnocení příznivě, ale podobné snímky mě příliš neoslovují svou tematikou, takže ho nejspíš vynechám.

12 let v řetězech jsem viděla a hodnotím ho podobně jako ty. Film se silným tématem, který má sice své mouchy, ale za zhlédnutí stojí. Michael Fassbender byl v roli otrokáře perfektní. Když už jsme u té tématiky otroctví, pokud jsi neviděla film Amazing Grace (Nezlomná vůle) z roku 2006, mohu doporučit.

Filmové léto neuniklo mé pozornosti, ale nakonec jsem se ho nezúčastnila, protože 40 Kč za kino vážně není moc, ale samotné dojíždění by se mi prodražilo natolik, že by se to nakonec stejně nevyplatilo. Každopádně se ze strany Scaly jednalo o dobrý nápad.

---
lyra-journal.blog.cz

29. 09. 2014 - 20:12

chaostheory®pismenkuje.cz: viděla jsem Vlka z Wall Street a 12 let v řetězech, ale ani jedno mě nijak neoslovilo. i když musím přiznat, že jsem proti "řetězům" byla zaujatá už dopředu kvůli Oskarům - je to přesně ten typ filmu, u kterého mi bylo úplně jasné, že cenu vyhraje, a to jsem ani nevěděla detaily ani ho (v té době) neviděla. tohle mi strašně vadí . a když jsem ho viděla, tak se mi to akorát potvrdilo - strašné hraní na city, snaha šokovat. tohle prostě nemám ráda. a Vlk šel, ale znova bych ho vidět nemusela

---
chaostheory.pismenkuje.cz

29. 09. 2014 - 21:10

boudicca: Vlk je fajn, jen je to ten typ filmu bez vyšší přidané hodnoty. Nic, nad čím by se člověk zamýšlel déle jak 2 minuty po skončení titulek.
Na 12 let opravdu zvolili výborné herce, všechny. Jen ten Brad Pitt na závěr mě pobavil

---
boudicca.pise.cz