Článek Čajové ochutnávky - 1. díl

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Čajové ochutnávky - 1. díl

28. 05. 2014 - 20:58

tlapka: Zaujaly mě přesně ty, které tě zklamaly.
Erasmus v Lucembursku? To zní dost slibně a netradičně!

---
tlapka.pise.cz

28. 05. 2014 - 21:06

boudicca: Já jsem celá netradiční Jo jo, Lucembursko. Měla jsem doma potvrzení o přijetí necelé dva pracovní dny poté, co jsem na poslední chvíli odeslala přihlášku

---
boudicca.pise.cz

28. 05. 2014 - 21:08

tlapka: Budu držet palce, ať to vyjde. To víš, já s češtinou můžu jet leda do... Košic.

---
tlapka.pise.cz

28. 05. 2014 - 21:09

boudicca: Díky. Jedinou překážku vidím v lednové fonetice. Tak mám aspoň velkou motivaci ji zdolat

---
boudicca.pise.cz

28. 05. 2014 - 21:10

tlapka: No to teda!

---
tlapka.pise.cz

30. 05. 2014 - 09:01

lyra: Rozjet takovýto seriál je skvělý nápad, vsadím se, že každému milovníkovi čaje přinese spoustu tipů na to, co ochutnat (a také udělá pořádnou díru v peněžence ). Čaje z Kambodži jsem nikdy předtím neměla, ale podle toho, jak je popisuješ, bych je vyzkoušela hned.
Tvé hodnocení Pickwicku mě příliš nepřekvapuje. Ještě jsem od této značky nepila čaj, který by mi chutnal a některé z nich (různé ovocné variace) mi přišly vyloženě hnusné. Ještě jsem neměla jejich bílý čaj, ale nejsem si jistá, jestli to bude lepší. Ochutnala jsi ho někdy?
Zato stejně jako ty mám Teekanne ráda. Senchu jsem od nich nepila, ale s oblibou si dávám jejich černé čaje, které chutnají (s mlékem) velmi dobře.
Tak jsi mě inspirovala, že si říkám, jestli se také nepodělit na blogu s tipy na mé oblíbené čajíky. Sice by to šlo tematicky trochu mimo jeho zaměření, ale jednou za čas... uvidíme.

---
lyra-journal.blog.cz

30. 05. 2014 - 19:19

boudicca: Bílý od Pickwicku jsem měla a nic moc. Ale celkem mi chutná nová sada Delicious Spices, ta se jim třeba povedla. Jinak je ale Teekanne za stejnou cenu a chutná výrazně lépe. Z černých mám ráda jejich Irish Cream, ten je boží
Já osobně tvůj článek na toto téma rozhodně uvítám, tak jestli se ti bude chtít...

---
boudicca.pise.cz

02. 06. 2014 - 22:36

damn-girl: Když můžu, ak si dám hrozně ráda sypaný čaj. Jsem ale neuvěřitelně línej člověk, takže doma (ač tam mám času nejvíc... ale... musím si ho připravovat sama ) dávám přednost těm porcovaným a právě zelený čaj s opunciíí právě od zmiňovaného Teekanne v poslední době můj nejoblíbenější.
Pick Wick je naopak v poslední době o dost horší. Pamatuji se, že když jsem byla dítě, tak čaje měli výborný a teď? Kde je starý dobrý Pick Wick nebo semi to jen zdálo? Dále mám také hrozně ráda Lipton čaje v pyramidovém sáčku a to především zelený s jasmínem 8). Jiné čaje než zelené snad vlastně ani v poslední době nepiju. Vlastně jo - mátový a meduňkový... také moji oblíbenci.

A když jsem nemocná, tak zase naopak nepozřu nic jiného než pravý šípkový 8)

---
damn-girl.pise.cz

03. 06. 2014 - 07:12

boudicca: Taky mám dojem, že se poslední roky Pickwick dost zhoršil. Mají skvělý marketing a přichází pořád s novými příchutěmi, ale chuť čaje pokulhává. Ty pyramidové Liptony nejsou špatné

---
boudicca.pise.cz

18. 07. 2014 - 08:43

kayla: Mě v poslední době zaujal tento čaj se zázvorem - http://www.cajovydychanek.cz/zbozi-red-hot-ginger-cerveny-zazvor.html, vylouhované kousky mám jako laskominu